Pronájem průmyslových utěrek je ekonomický i ekologický

Čistota je půl zdraví a hlavně předpoklad k bezpečné práci. Moc dobře to vědí nejen úklidové firmy, ale především výrobní a servisní společnosti. Vedle nových produktů (a opravených starých) vzniká i odpad, který je nutné spolu s nečistotou intenzivně odstraňovat. Užívají se k tomu textilní průmyslové utěrky s opakovaným použitím.

Čistota je půl zdraví a hlavně předpoklad k bezpečné práci. Moc dobře to vědí nejen úklidové  firmy, ale především výrobní a servisní společnosti. Vedle nových produktů (a opravených starých) vzniká i odpad, který je nutné spolu s nečistotou intenzivně odstraňovat. Užívají se k tomu textilní průmyslové utěrky s opakovaným použitím.

Průmyslové utěrky se používají pro stírání a zachytávání průmyslových nečistot a kapalin. Z hlediska svých charakterových vlastností si poradí s olejem i mastnými skvrnami. Jejich struktura je měkká, savá a nepropouští vlákna.

Široké spektrum využití

Speciální utěrky se hodí do průmyslových sektorů, ale také do autodílny, autoservisů nebo čerpacích stanic. Využití najdou všude tam, kde je vysoká koncentrace mazů a mastnot ve všech podobenstvích. To ale průmyslové utěrky vůbec nezaskočí. Jsou k tomuto účelu vyvinuty a dokáží pomoci udržet hygienické předpisy ve všech předepsaných úrovních.

Mít do čeho utřít usmolené ruce je v jejich branži velmi důležité a utěrky jsou na omak velmi příjemné. Pokud si domluvíte pronájem průmyslových utěrek, čeká na vás velký benefit. Neinvestujete do drahých jednorázových utěrek. Výběr utěrek zajistí specializovaná firma a následně je také pravidelně čistí. To v praxi znamená, že dodavatel ve smluvených intervalech dodá čisté utěrky a špinavé odveze do specializované prádelny. Odběratel bude mít vždy hadry do autodílny vždy po ruce a čisté.

Nekupujte, ale pronajímejte

Revolučním řešením distribuce průmyslových utěrek je jejich pronájem. Firma Lindström dodá klientovi z řad průmyslu, autodílen, autoservisů nebo čerpacích stanic požadovaný počet kusů. Investuje do jejich nákupu, použité kusy pak sesbírá, odveze, vyčistí a vrátí do oběhu. Protože jsou průmyslové nečistoty klasifikovány jako nebezpečný odpad, dodavatel utěrek ještě vystaví report o množství odvezeného nebezpečného odpadu, čímž průmyslníka zbaví břemena s likvidací této ekologické zátěže.

Pronájem průmyslových utěrek se tedy, oproti jejich nákupu a nutné likvidaci, jednoznačně vyplatí. Princip výměny špinavých kusů za čisté dobře poslouží v dílnách, servisech, či výrobních halách, kde jdou utěrky obrátkovým materiálem s rychlou spotřebou. Kromě funkce stírání můžou ochránit pracovní povrchy před znečištěním i poškrábáním. Obzvlášť vhodné jsou pak tyto průmyslové utěrky pro tiskárenský průmysl, jelikož si hravě poradí i s nánosem inkoustu.

Týdenní test grátis

Z hlediska kvality je možné utěrky bezplatně otestovat. Obchodní zástupce  Lindström novému klientovi utěrky dodá na vyzkoušení. Po týdnu ho opět navštíví, aby vyzvedl špinavé utěrky a pohovořil o získaných zkušenostech. Pokud ho kvalita utěrek a přístup přesvědčí, může se rovnou domluvit. Bezplatný test utěrek bude mít rozhodující slovo a není k němu třeba dalšího komentáře.

Proč použít textilní průmyslové utěrky?

  • Mají až 6x vyšší savost než jednorázové papírové utěrky.
  • Jsou ideálními pomocníky na čištění součástek a stírání nečistot z pracovní plochy i strojů.
  • Jsou vhodné jako utěrky na auto. I když jsou odolné a pevné, netřeba se bát, že by poškrábaly lak.
  • Výhodný pronájem zaručí jejich dodání, odvoz a dodání po vyčištění.
  • Výhodná ekologická likvidace nebezpečného odpadu.
  • Společnost Lindström patří mezi přední evropské textilní servisní společnosti. Nabízí vše pro čistotu a design interiérů, firemní odívání a ochranu zaměstnanců, tedy pečuje o veškeré potřeby různých firem v oblasti textilií. Při manipulaci a přepravě svých výrobků používá přísné bezpečnostní a environmentální pokyny. Veškerý servisní proces je certifikován podle standardu ISO 9001: 2015.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *